Schola na Dolní Bečvě

Apartmány Pod starou věží ve Štramberku

Nejnovější fotoalbum: Biřmovanci 2024 (20.10.2023)

Vyjádření ke koronaviru
Vloženo dne 11.3.2020 v 17:45:41 hodin
Výzva ostravsko-opavského biskupa věřícím diecéze v souvislosti s šířením koronaviru

Výzva ČBK v souvislosti s vyhlášením mimořádného opatření

Vážení farníci,
vzhledem k situaci, která nastala ohledně epidemie onemocnění COVID-19 a prohlášení biskupů, Vás prosím, abyste nedělní mše svaté a účast na nich vyřešili takto. Máme ve farnosti tři mše svaté a jedna z nich je v sobotu s nedělní platností. Na posledním sčítání účastníků bohoslužeb nás nebylo více jak 300. Proto by měl být počet bohoslužeb dostačující.
Také prosím ohledně pohřbů a svateb a jiné náboženské akce, abyste se jich nezúčastňovali, pokud to není nezbytně nutné s ohledem na vaše příbuzenské poměry. Vše platí do odvolání.
Pro všechny bohoslužby, pohřby a jiné akce platí, že věřící budou při vstupu do kostela počítání a pokud počet osob dosáhne 100 lidí, další již nebudou do kostela vpuštěni.
Děkuji za pochopení, o. Vladimír

P.S. Prosíme o šíření mezi farníky. Zejména ty starší, kteří nemají přístup k internetu.

Přednáška Alzheimerova choroba - téma i pro mě?
Vloženo dne 8.3.2020 v 23:32:02 hodin
Centrum pro rodinu Kopřivnice, Vila Machů a město Kopřivnice Vás zvou na přednášku Alzheimerova choroba - téma i pro mě? Přednáška se uskuteční 17. března 2020 od 17 hodin ve Vile Machů v Kopřivnici.

Duchovní obnova v Závišicích
Autor článku: Karolína Najzarová
Vloženo dne 8.3.2020 v 23:24:12 hodin

Duchovní obnova se uskuteční v sobotu 21. 3. 2020 v kostele sv. Cyrila a Metiděje v Závišicích. Informace na plakátku

Vloženo dne 25.2.2020 v 8:54:05 hodin
Přibyla nová stránka Rekonstrukce fary. Na ní se můžete podívat na aktuální stav i plány na budoucí využití fary.

24 hodin pro Pána
Vloženo dne 24.2.2020 v 20:46:48 hodin
Římskokatolická farnost Kopřivnice pod záštitou Papežské rady pro novou evangelizaci Vás zve k prožití 24 HODIN PRO PÁNA.
V pátek 20. 3. 2020 od 19:00 do 24:00 a v sobotu 21. 3. 2020 od 8:00 do 18:00 v kostele sv. Bartoloměje v Kopřivnici.
Po celou tuto dobu bude otevřen kostel k modlitbě, bude vystavena Nejsvětější svátost k adoraci, bude přítomen kněz nabízející svátost smíření či rozhovor.
Pozvánka na akci

Exorcista Elias Vella povede seminář na téma „Vnitřní uzdravení“
Vloženo dne 21.2.2020 v 15:29:08 hodin

Františkánský minorita z Malty, který od roku 1993 působí jako diecézní exorcista, přednáší a publikuje po celém světě zavítá také do naší diecéze. Ve dnech od 8. do 11. června povede čtyřdenní seminář na téma „Vnitřní uzdravení“.

Přednášky, modlitby a chvály budou probíhat po celou dobu semináře ve farním kostele Nejsvětšjšího Srdce Ježíšova. Program začíná v pondělí ráno a končí ve čtvrtek v poledne. K účasti na semináři je nutné se přihlásit, počet míst je omezen. Pouze večerní mše svaté ve dnech 8., 9. a 10. června budou otevřené všem zájemcům.

Přednášky i kázání během mše svaté budou živě tlumočeny z angličtiny do českého jazyka.

Informace k semináři

Kdo chce lyže?
Vloženo dne 21.2.2020 v 15:14:08 hodin
Na faře ve skladu u půdy se našly lyže. Kdo je majitelem? Nebo kdo je chce? Je nám líto je vyhodit.

Uzávěrka Farního zpravodaje
Vloženo dne 21.2.2020 v 12:19:47 hodin
Uzávěrka dalšího čísla farního zpravodaje bude ve středu 4. března 2020. Pokud máte články, materiály nebo tipy, co by se mohlo ve farním zpravodaji objevit, posílejte je prosím Dominikovi Davidovi ([email protected]).

Změna účelu veřejné sbírky
Vloženo dne 19.2.2020 v 16:25:26 hodin
Z důvodu rozšíření účelu veřejné sbírky o kostel sv. Kateřiny a další farní budovy je veřejná sbírka dočasně pozastavena! Podle plánu by měla být obnovena od 1. května 2020. Proto nyní prosím nevkládejte žádné peníze do pokladniček ani je neposílejte na účet.
Děkujeme za pochopení!

Přirozené plánování rodičovství po porodu a v období kojení
Vloženo dne 19.2.2020 v 16:03:23 hodin
Jedná se o seminář s názvem Přirozené plánování rodičovství - po porodu a v období kojení a uskuteční se ve čtvrtek 27.2.2020 od 17 hodin v našem Katolickém domě.
Tentokrát je seminář určen spíše ženám, případně manželským párům. Přijít ale může kdokoli, koho téma bude zajímat :-)

Záznamů: 391-400 z celkem 1020   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Warning: Version warning: Imagick was compiled against ImageMagick version 1692 but version 1693 is loaded. Imagick will run but may behave surprisingly in Unknown on line 0