Úklid kostela 2017
Ubytování na faře

Koledování 2012

Slyší a plní Boží slovo. (Lk 8,21)

Služby v kostele sv. Kateřiny
Vážení farníci,
pokud by jste byli ochotni vzít některou z volných služeb v kostele sv. Kateřiny, prosím kontaktujte Dominika Davida (Telefon: 604 548 586, e-mail: dominik.d@centrum.cz, případně osobně).
Nejaktuálnější pořad služeb bude vyvěšen vždy na těchto stránkách. Dle možností se budeme snažit umístit aktuální pořad i na vývěsky do kostela ve Štramberku a v Závišicích.

Rozpis služeb v kostele sv. Kateřiny (aktualizace 5. 3. 2017 10:55:26 )

Služba spočívá pouze v tom, že v otvírací době, která je v sobotu od 12 do 17 hodin a v neděli od 13 do 18 hodin, jste povinni se do 15 minut od zavolání k otevření kostela dostavit.
V průběhu pracovního týdne Vám předchozí služba doručí "služební telefon" s nabíječkou (na ten budou návštěvníci volat) a klíče od kostela. Telefon samozřejmě nejste povinni přes týden mít u sebe. Stačí, když jej u sebe budete mít pouze o víkendu.
V případě jakýchkoli dotázů se nebojte obrátit na Dominika Davida.

Děkujeme všem za pomoc.