Koncertní turné scholy v Praze

Nedělekřížová cesta7:45 hodin
mše svatá8:30 hodin
křížová cesta - Závišice9:15 hodin

V neděli bude měsíční sbírka na potřeby ve farnosti.

V sobotu ve 14 hodin bude první svátost smíření pro děti, které se připravují na První svaté přijímání – farní kostel Štramberk. Ke svátosti smíření mohou přijít i rodiče a příbuzní.

Ve dnech 29. 3. A 31. 3. 2017 bude mít o. Vladimír dovolenou. ZÁSKOK: ŘKF LIBHOŠŤ; Mobil: 731516901

NOČNÍ KŘÍŽOVÁ CESTA - 13. DUBEN 2017 VE 22:00 Sraz u I. zastavení (za novojičínským hřbitovem)
Délka trasy je cca 9 km
DOPORUČENÍ PRO ŘIDIČE: Zavezte své auto do Štramberka, ve 21:45 jede autobus ze zastávky Rest. Pod Bílou horou do Nového Jičína V jiném případě dopravu pro řidiče zajistíme

Diecézní setkání mládeže s otcem biskupem, tzv. BISCUP
Pár doplňujících informací ke společné dopravě:
Diecézní setkání mládeže s otcem biskupem, tzv. BISCUP, se letos koná ve dnech 31.3. - 1.4. 2017 v Jeseníku. Setkání je určeno pro mladé od 13 let. Na programu bude opět mše svatá a katecheze, nebude chybět velká hra po městě, příležitost ke svátosti smíření, čajovny, možnost zeptat se biskupa na cokoli...
Každý účastník setkání mládeže ať se přihlásí na stránkách diecezko.dcm.cz (stejně jako v minulých letech). Tamtéž najde také bližší informace o programu a o dopravě. Doporučený vlakový spoj odjíždí z Ostravy-Svinova ve 14:01.

Farnost se připojí k akci Otevřené chrámy 2017. Proto nyní potřebujeme sehnat průvodce do našich kostelů (sv. Jana Nepomuckého a sv. Kateřiny). Během školního roku bude otevřeno o víkendech, během prázdnin i všední dny. Na rozpisu služeb se domluvíme podle přihlášených lidí (tzn. nevadí, pokud jste pracující, studenti nebo důchodci). Důležitá je chuť průvodce dělat! Odměna je 100Kč/hodinu. Prosíme přihlaste se do neděle 9.4. otci Vladimírovi (739 002 743, [email protected])