Rekonstrukce fary
Úklid kostela 2020

Svěcení svatostánku u sv. Kateřiny

Koně BAJEROVI Závišice
Vyjížďky na koních, jízdy kočárem a mnoho dalšího.

vila machů

Co mi může udělat člověk? (Ž 56,12)

Ubytování na faře
Ubytování je opět v provozu!!!

Nabízíme možnost pronájmu fary pro katolické spolča, skauty či rodiny s dětmi. Fara je v centru města na klidném místě u amfiteátru "Pod starou věží".

K diskozici je jedna velká místnost "zelená" - (5 m x 7 m), menší místnost - "bílá" (5m x 5m), velká kuchyň s jídelnou a sociální zařízení (2 x WC a 1 x WC se sprchovým koutem).
Spí se na zemi na vlastních karimatkách a ve vlastním spacáku. Případně je k dispozici je 7 postelí. Nutno dovézt vlastní prostěradlo a spacák.
Maximální kapacita je 20 osob. Pokud potřebujete větší kapacitu, tak se ozvěte a zkusíme něco vymyslet.

V kuchyni je k dispozici plynový sporák s elektrickou troubou, lednička, mikrovlnka a 2 rychlovarné konvice. Kuchyň je vybavena potřebným nádobím (hrnce, talíře, lžičky, hrnky).
Vytápění plynovými kamny v každé místnosti.
Na náměstí nelze bez povolení parkovat! Při rezervaci ubytování je nutno nahlásit počet aut, která budete chtít parkovat během pobytu. Jinak na náměstí nezaparkujete! Maximálně lze zaparkovat 3 automobily. Další auta lze parkovat např. na centrálním parkovišti u hřbitova.
Ubytování má samostatný vchod.

Cena je 200,- Kč/osobu/noc (do 4 osob celkem), 150,- Kč/osobu/noc (od 5 osob celkem) + energie (elektřina 6,- Kč/kWh, plyn 10,- Kč/m3, voda 90,- Kč/m3).
Pro děti do 15 let je cena 100 Kč/osobu/noc

Při příjezdu je vybírána vratná kauce 1500 Kč v hotovosti.
Ubytovací řád
Protože se jedná o křesťanskou faru, prosíme, aby chlapci a dívky spali v odděleně v jiných místnostech. Děkujeme za pochopení.
Prosíme, aby jste během pobytu dodržovali ubytovací řád.
Pro potřeby evidence je potřeba vyplnit seznam ubytovaných hostů. Abyste si ulehčili práci, můžete si seznam vyplnit již doma (např. na počítači) a dovézt s sebou. Zde je verze v PDF nebo editovatelná v DOCX.
Kontakt a rezervace
Nikola Petrášová - nikolapetrasova@seznam.cz - telefon: +420 604 752 995
Aktuální obsazenost fary můžete zjistit na https://docs.google.com/...
Fotografie ubytování