Úklid kostela 2017
Ubytování na faře

Svatý Štěpán 2016

Slyší a plní Boží slovo. (Lk 8,21)

Ubytování na faře
Z důvodu rekonstrukce nebude možné ubytování v lednu a únoru 2018. Děkujeme za pochopení.

Nabízíme možnost ubytování na faře pro katolické spolča, skauty či rodiny s dětmi. Fara je v centru města na klidném místě u amfiteátru "Pod starou věží".

K diskozici je velká místnost - skautská klubovna (5m x 7m), menší místnost - "zpěvárna" (5m x 5m), velká kuchyň s jídelnou a sociální zařízení (2 x WC a 1 x WC se sprchovým koutem).
Spí se na zemi na vlastních karimatkách. K dispozici je 18 ks molitanových matrací na spaní. Maximální kapacita je zhruba 30 osob.

V kuchyni je k dispozici plynový sporák s elektrickou troubou, lednička, mikrovlnka a 2 rychlovarné konvice. Kuchyň je vybavena potřebným nádobím (hrnce, talíře, lžičky, hrnky).
Vytápění plynovými kamny v každé místnosti.
U fary nelze bez povolení parkovat! Při rezervaci ubytování je nutno nahlásit počet aut, která budete chtít u fary parkovat během pobytu. Jinak u fary nezaparkujete!
Ubytování má samostatný vchod.
Cena je 70,- Kč/osobu/noc + energie (elektřina 5,- Kč/kWh, plyn 15,- Kč/m3)
Orientačně se za energie platí asi 500,- Kč za víkend (zimní období - 300Kč za plyn a 200,- Kč za elektřinu).

Ubytovací řád
Protože se jedná o křesťanskou faru, prosíme, aby chlapci a dívky spali v odděleně v jiných místnostech. Děkujeme za pochopení.
Prosíme, aby jste během pobytu dodržovali ubytovací řád
Kontakt a rezervace
Vojtěch Monsport - vojtechmonsport@seznam.cz - telefon: +420 605 765 998
Aktuální obsazenost fary můžete zjistit na https://docs.google.com/...