Pouť ke kapličce na Pasekách

Sobotamše svatá - kostel sv. Kateřiny
18:30 hodin
Nedělemše svatá8:30 hodin

Ve středu při mši svaté bude HROMADNÉ UDĚLOVÁNÍ SVÁTOSTI POMAZÁNÍ NEMOCNÝCH.

V neděli bude SBÍRKA NA DIECÉZNÍ CHARITU.

PŘÍPRAVA NA BIŘMOVÁNÍ
Od září nebo října 2016 bude probíhat příprava na svátost biřmování a případně i těch, kteří ještě nepřijali svaté přijímání. Mohli by se tak připravovat na přijetí obou svátostí. Svátost biřmování může přijmout katolický křesťan ve věku (dolní hranice je zhruba 15 let, horní neexistuje). Příprava bude probíhat, co 14 dní nejlépe v sobotu od 9:00 do 11:00 hod. Místo přípravy se bude řešit ještě dodatečně podle počtu přihlášených. Případná změna času by byla vždy dána na vědomí předem. Zájemci se mohou přihlásit vzadu v kostele, kde je k dispozici tabulka. Uzávěrka bude 19. června 2016. Děkuji o. Vladimír

Vážení farníci,
opět se na Vás obracíme s prosbou o pomoc se zajištěním otevření kostela sv. Kateřiny o víkendech. V sobotu je to od 12 do 17 hodin a v neděli od 13 do 18 hodin. Pokud jste ochotni si nějaký víkend vzít, prosím, abyste se zapsali do seznamu, který je umístěn pod kůrem ve štramberském farním kostele. Případně prosím kontaktujte Dominika Davida.
Předem Vám děkujeme za Vaši pomoc a ochotu. o. Vladimír

SCHŮZKY MINISTRANTŮ
KDE: na faře ve Štramberku
KDY: v sobotu 21. 5. od 9:30 do 11:30 Zváni jsou všichni chlapci od 1 třídy ZŠ výše.

SVATEBNÍ OHLÁŠKY
V sobotu 4. června 2016 v 11:00 hod. přijmou svátost manželství v kostele sv. Kateřiny ve Štramberku – Tomáš Veřmiřovský a Renáta Hruškovská.

Nezisková organizace Institut pro památky a kulturu ve spolupráci s Ministerstvem kultury a Národním památkovým ústavem pořádá pátý ročník projektu MÁME VYBRÁNO. Jedná se o soutěž ve které vyhlášená veřejná sbírka může být jednou z deseti, které si v on-line hlasování soutěže MÁME VYBRÁNO rozdělí celkem 100 tisíc korun.

Hlasovat pro veřejnou sbírku na opravu kostela sv. Jana Nepomuckého můžete na stránkách www.mamevybrano.cz kliknutím na odkaz "Chci hlasovat" a vyplněním formuláře. Naše veřejná sbírka má číslo 106.

Hlasování končí již 20. května 2016! Děkujeme za Vaši podporu!