Brigáda - Leden 2018

Pondělí - Sobotamše svaté nebudou
Nedělemše svatá8:45 hodin
mše svatá - Závišice10:15 hodin

- 23.8. 2014 v kostele sv. Kateřiny v 10:00 hod. budou církevně oddáni Tomáš Lasota a Věra Machovská

- 23.8. 2014 v kostele sv. Jana Nepomuckého ve 12:00 hod. budou církevně oddáni Lukáš Seibert a Šárka Janová

- Od 11.8- 16.8. a od 25.8. - 30.8. 2014 budu mít dovolenou. Mše svaté během týdne i mše svatá s nedělní platností nebudou. V případě pohřbu a nebo zaopatření nemocných je domluvena výpomoc s Kopřivnicí - o. Jiří Ramík 731625687.

- Diecezní středisko mládeže ve Staré Vsi nad Ondřejnicí, pořádá „ŠKOLU PARTNERSTVÍ aneb než do toho vletíš….“ Jde o pět na sebe navazujících víkendových setkání, které se dají absolvovat jen jako celek. Tento kurz bližší přípravy na manželství je snahou pomoci mladým lidem dobře se připravit na své budoucí manželství. Kurz je určen pro nesezdané páry od 18-35 let. Bližší informace jsou na plakátku nebo na farním webu nebo na webu centra mládeže.

- ještě jsou volné mešní úmysly

- Služba nemocným v naší farnosti – kdo z vašich nemocných by měl zájem o pravidelné přinášení svatého přijímání v neděli po mši svaté. Tak ať se nahlásí v sakristii a naší akolyté jsou ochotni tuto službu lásky poskytovat. Jednou za měsíc v pátek samozřejmě nemocné navštíví kněz a udělí svátosti, které akolyté udělit nemohou. S touto službou bychom začali od září.