Živý přenos mše svaté TV NOE

18:30 hodin
Neděle - Slavnost Těla a krve Páně - Štramberkmše svatá8:45 hodin
mše svatá - Závišice10:15 hodin

27. 6. 2014 v pátek v 13:00 hod. ve farním kostele sv. Jana Nepomuckého si řeknou své ano, Ladislav Bražina a Dagmar Skotáková

Děkuji všem, kdo se podíleli na přípravě a obsluze, či kulturním zázemí SVATODUŠNÍ ŠKVAŘENICE a také děkuji za účast.

Poslední hodina náboženství byla ve středu 11. června 2014 na faře ve Štramberku. Děkuji všem, kdo se podíleli na zdárném průběhu ukončení školního roku.

Dnes 15. června ve 14:00 hodin bude závěrečné setkání rodin a dětí, které byly letos u 1. Svatého přijímání. Zahájení je u kostela v Kopřivnici. Bude putování přírodou do Amfiteátru ve Štramberku, vezměte buchtu, párky a chléb pro svou rodinu. Občerstvení, hry pro děti a opékání bude zajištěno.

Orel Štramberk zve všechny na fotbalový turnaj svobodní vs. ženatí, který se uskuteční v neděli 15. června 2014 v 17:15 hodin na fotbalovém hřišti na Bařinách. Tradiční fotbalový zápas určený pro členy naší jednoty a pro všechny farníky ze Štramberka. Zveme také všechny fanoušky a fanynky. Snad si každý vyberete, aneb snad nebudete nikde chybět.

V sakristii je odběru nové číslo diecézního časopisu OKNO.

Dnes v neděli po mši svaté se bude hlasovat o případné změně začátku nedělních mší svatých v Závišicích a Štramberku.

V neděli 22. 6. 2014 bude křížová cesta z Nového Jičína do Štramberka, na poděkování Pánu Bohu za pomoc při maturitách, státnicích a přijímacích zkouškách. Sraz bude u 1. Zastavení v Novém Jičíně ve 14:00 hod. Každý kdo chce jít, ať se zajistí po všech stránkách, pití, jídlo atd.

Vzadu na stolku je petice ohledně propuštění Súdanské křesťanky – Meriam Yehya Ibrahim Ishagové, která byla odsouzena na smrt oběšením za své křesťanské přesvědčení. Prosím o podporu této snahy. Děkuji, o. Vladimír.