Opravy na faře 2010

18:30 hodin
Nedělemše svatá8:45 hodin
mše svatá - Závišice10:15 hodin

Dnešní Měsíční poutní sbírka byla určena na nutnou opravu kostelních varhan ve Štramberku

V neděli proběhne sbírka na diecézní charitu.

Děkuji všem, kdo přispěli k důstojné oslavě naší poutní slavnosti.

V úterý 3. 6. 2014 v 19:00 po večerní mši svaté bude setkání farní rady na faře. Prosím o účast členy farní rady. Děkuji. o. Vladimír

Závišičtí farníci zvou na SVATODUŠNÍ ŠKVAŘENICI v neděli 8. června 2014 od 15 hodin, na zahradě Pohostinství U Kremlů v Závišicích. K poslechu a tanci zahraje Dechová hudba ZÁVIŠANKA, součástí akce bude PŘÁTELSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ na hřišti TJ Závišice - Chléb, vejce, slaninu s sebou

Poslední hodina náboženství bude mít děti ve středu 11. června na faře ve Štramberku. Začátek od 15:00. Budeme opíkat buřty, soutěžit a bavit se. Ukončení v 18:30 účastí na mši svaté v kostele ve Štramberku. Akce bude za každého počasí.

Ve čtvrtek 5. 5. budu navštěvovat nemocné ze Závišic a v pátek 6. 6. ve Štramberku od 9:00 hod. Prosím vyřiďte to nemocným. Případní další zájemci, ať se nahlásí v sakristii nebo telefonicky.

V sobotu 14. 6 .2014 ve 12:00 hod. ve filiálním kostele sv. Kateřiny si řeknou své ano Jan Petráš a Ivana Škovránková

Orel zve všechny na:
1) Den spolků města Štramberka - sobota 7. června - hřiště Bařiny Pořádá město Štramberk (Anna Rašková). Akce v rámci výročí města, na které se budou prezentovat jednotlivé štramberské spolky. Každý spolek bude mít své stanoviště (skauti, Orli, hasiči, včelaři, holubáři, judisté, divadelníci, ...). Živá hudba, stánky s občerstvením, doprovodný program.
2) Fotbalový zápas Svobodní vs. Ženatí - neděle 15. června - hřiště Bařiny. Pořádá Orel Štramberk (Karel Váňa). Tradiční fotbalový zápas určený pro členy naší jednoty a pro všechny farníky ze Štramberka. Zveme také všechny fanoušky a fanynky. Snad si každý vyberete aneb snad nebudete nikde chybět.