Úklid před bouráním lešení

18:30 hodin
Nedělemše svatá8:45 hodin
mše svatá - Závišice10:15 hodin

V pátek 9. května budu v kostele udělovat hromadně svátost pomazání nemocných. Zváni jsou především nemocní – věk není rozhodující. Doporučuje se tuto svátost přijmout alespoň jednou za rok od 60 – ho roku života. Je třeba být v milosti Boží, bez těžkého hříchu.

V pátek 9.května 2014 bude o. Vladimír od 9 hodin navětevovat nemocné v Závišicích.

V měsíci květnu budou bývat po mších svatých májové pobožnosti skládající se z májového čtení a litanie k Panně Marii a závěrečné modlitby. Budou od úterka až do pátku.

V neděli 4. května bude setkání dětí, které se připravují na první svaté přijímání i s rodiči v Kopřivnickém kostele v 17:00 hod.

NÁCVIK NA PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ - informační setkání bude dnes po mši svaté

ČESKÁ KŘESŤANSKÁ AKADEMIE NOVÝ JIČÍN SRDEČNĚ ZVE NA VEČER - JAK VZNIKLA BIBLE? Další z řady přednášek, které se snaží vysvětlit okolnosti vzniku Bible. Vznik biblických textů? Kde se biblické texty předávaly? Jak se biblické texty uchovaly? Proč některé texty do Bible patří, a jiné ne? ThLic.STANISLAV PACNER, Th.D., studoval teologii na Papežské Lateránské univerzitě v Římě. Od r.2003 vyučuje úvod do Starého zákona, hebrejštinu a aramejštinu na CMTF UP v Olomouci. ČTVRTEK 15.KVĚTNA v 18,00 HODIN, SPOLEČENSKÝ A PŘEDNÁŠKOVÝ SÁL, ul.Msgr.ŠRÁMKA č.13 NOVÝ JIČÍN, (prostory se nacházejí v klubovně seniorů)

Děkuji všem, kdo se jakýmkoliv způsobem podíleli na demontáži vitráží. o. Vladimír

Dnes byla sbírka na potřeba ve farnosti. Další pravidelná sbírka, která bude v den Štramberské pouti bude určena na opravy varhan ve Štramberku. Bližší informace o stavu varhan jsou ve farním Zpravodaji, který je k dispozici, vzadu za lavicemi.