Děkanátní setkání schol v Kopřivnici

Nedělemše svatá8:45 hodin
mše svatá - Závišice10:15 hodin
ŽEHNÁNÍ POLÍ A LUK S PROSBOU O BOŽÍ POŽEHNÁNÍ A POMOC - Závišice14 hodin

V neděli na slavnost Zmrtvýchvstání Páně proběne při mši svaté žehnání pokrmů a bude sbírka na kněžský seminář.

Ve farnosti sv. Petra a Pavla v Matiášovcích, přijmou svátost manželství Peter Papson a Marcela Kvitová ze Štramberka.

V sobotu 26.4. a 3.5. 2014 bude v kostele brigáda – stavění lešení z důvodu demontáže vitráží, začátek bude 7:00 hod. Zájemci ať se hlásí u Josefa Petráše, osobně nebo na mobil 728 869 392.

10. května 2014 bude možnost účasti na pouti do Wadowic do rodného města Jana Pavla II. u příležitosti oslavy jeho svatořečení. Bližší informace jsou na plakátu v předsíni kostela.

Svaz skautů a skautek JUNÁK, 3. oddíl z Nového Jičína zve na akci TÁNÍ LEDŮ. Akce je určena pro děvčata a děvčátka každého věku, ale i pro chlapce i rodiny s malými dětmi od 7 let. Začátek akce je od 7:30 – 8:05 na parkovišti u autobus. nádraží v Novém Jičíně a bude se putovat do Lichnova do kostela, kde začne v 9:00 hod. společná modlitba. Program je za každého počasí. Akce je zaměřena na řešení problémů a upevnění přátelství. Návrat mezi 17:00 – 18:00 hod. více informací je na plakátku. Je třeba si vzít i dobré boty, teplé oblečení, pláštěnku, hrníček a láhev s vodou.

Děkuji všem kdo se jakýmkoliv způsobem podíleli na důstojných oslavách Velikonočních svátků, chrámovému sboru, ministrantům, uklízecím skupinám a těm kdo připravovali květinovou výzdobu a postarali se o čisté oltářní plachty a vše, co je třeba ke slavení mše svaté. Díky moc, o. Vladimír.