50 let kněžství o. Františka - čtvrtek

18 hodin
Nedělemše svatá8:45 hodin
mše svatá - Závišice10:15 hodin

Dnes 26. 1. jsou v 14:30 hod ve farním kostele Štramberk Modlitby matek, ukončeny svátostným požehnáním. Jste všichni zváni.

Dnes 26. 1. jsou Večery chval v Kopřivnickém kostele v 18:00 hodin.

Vážení farníci, opět je třeba rozepsat služby v kostele sv. Kateřiny. Prosím všechny ochotné lidi, aby se zapsali do seznamu na stolečku pod kůrem ve Štramberku, případně kontaktovali Dominika Davida telefonicky nebo e-mailem. Aktuální rozpis najdete také na internetových stránkách farnosti. Děkuji za vaši ochotu.

Ti farníci, kteří měli nahlášenou mši svatou v pá 24.1. a tento týden v úterý 28.1. ať přijdou do sakristie a pokusíme se najít jiný termín. Mše svaté nebyly a nebudou z důvodu pohřbu. To platí i o Závišicích ze dne 23.1. Děkuji za pochopení. O. Vladimír

Ve čtvrtek 30. 1. v 18:30 bude na faře společenství mládeže. Téma setkání bude – svědectví. Zváni jsou všichni mladí od 14 let výše.

V pátek 11. 4. bude v 18:15 hod. na faře v Novém Jičíně přednáška na téma - „Antikoncepce nejen proti početí a Etické aspekty umělého oplodnění“, přednáší Mudr. Xenie Preiningerová. Posluchači se tak mohou seznámit s tabuizovanými skutečnostmi této problematiky.