Úklid kostela 2018

Brigáda na faře

Nemějte starost o svůj život. (Mt 6,25)

Návštěvní kniha
Prosíme nevkládajte neslušné a urážlivé příspěvky, budou smazány! Děkujeme za pochopením!

Jméno autora: (Povinné)
Email: (Nepovinný)
Napište číslici "čtyři":
(Antispam kontrola)

Text příspěvku: (Povinné)

Marta Najzarová
Vloženo dne 6.12.2008 v 13:44:32 hodin
Zveme Vás na adventní koncert souboru Ondráąek dne 12.12.2008 v 18 hod do kostela sv. Cyrila a Metoděje v Záviąicích.
Webmaster email
Vloženo dne 24.9.2008 v 10:39:48 hodin
Z důvodu zahlcení diskuze nevhodnými příspevky jsem byl nucen přidat antispamovou kontrolu.
Snad Vás nebude moc obtěľovat:-)
Pavel Hykel email
Vloženo dne 11.9.2008 v 20:37:53 hodin
OO, aneb oznámení pro odváľné. V pondělí 15. září 2008 se v 19,30 hod. na faře uskuteční první schůzka chrámového sboru po letních prázdninách. Zvu vąechny odváľné, zpěváky. Poprvé nebudeme dřít do úmoru, ale můľeme si popovídat o naąich záľitcích a zkuąenostech a nastínit plány do budoucna. Není vám snad někdy libo, co se ozývá z kůru? Pak to musíte dát nějak najevo. Doporučuji nejlépe přijít mezi nás a na zhodnocení úrovně se osobně podílet. Vizte, ľe ti, kdo tak dosud činili, zasluhují uznání a dík. Vąem ostatním děkuji za vyslovení kritiky, námětů a nápadů, nebo? i to se cení. Těąím se.
Webmaster email
Vloženo dne 19.8.2008 v 0:51:21 hodin
to P.Vavro: Ano vím. Uz se na neho chystám ;-)
P. Vavro
Vloženo dne 14.8.2008 v 12:59:47 hodin
Chci jenom správce stránek upozornit, ľe od 1. 7. 2008 je nový kaplan v Záviąicích - P. Mgr. Vladimír Zelina.
Vloženo dne 15.6.2008 v 0:07:41 hodin
Tak za měsíc znovu a jeątě jednou DÍK
Vloženo dne 15.6.2008 v 0:05:07 hodin
Upřímně děkuji vąem, kteří se zúčastnili sobotní brigády na faře, a to Peckovi, Ondrovi Gerykovi, Gifordovi a jeho synům, Čes?ovi Bárovi, Vojtovi a Dominikovi Davidovým, Jaroslavu Dostálovi st., Pepíkovi a Míąovi Dostálovým. Udělalo se kus práce - pořezané dřevo z kostela, dovoz ľelez.ąrotu z kostela na faru, převoz betonových skruľí a kalfasu na Farní zahradu, vykopání kanálu a drenáľe, vytrhání podlahy ve skautské klubovně.Tak za
Vloženo dne 21.5.2008 v 18:41:50 hodin
Sbírka na opravu kostela bude v neděli 25.5.2008 provedena výběrem do koąíků ministranty v průběhu mąe. Za vąechny dary PÁN BŮH ZAPLA?.
Vloženo dne 21.5.2008 v 18:40:37 hodin
Sbírky na opravy kostela. V letoąním roce : -nátěr střechy věľe farního kostela a impregnace krovů (náklady 180 000 Kč , státní dotace – 126 000 Kč) -drobné opravy na faře (např.nová podlaha ve skautské klubovně,oprava kanálu na budově fary č.2 a vybudování nového kanálu na odvedení vody ze střechy budov ve dvoře farní zahrady,nátěry oken budovy č.2,oprava části hradební zdi mezi farami) -příprava projektů na opravu kostela sv.Kateřiny (havarijní stav krovu,část střechy,stropu,kůru,oltáře,lavic, zabezpečení kostela-alarm,dveře, mříľe, odvodnění kolem kostela atd.) -------------------------------------------------------------------------------- V daląích letech nás čeká nátěr střechy Staré věľe,zvelebení farní zahrady u fary,drobné úpravy kolem farního kostela na náměstí,celková oprava kostela sv. Kateřiny, stavební úpravy na faře atd. Nátěr střechy, který letos provedem na věľi farního kostela má ľivotnost přibliľně 5 aľ 7 let.Potom z důvodu ąpatného stavu pozinkovaného plechu budeme muset pokrýt střechu novou krytinou (měděným plechem).Zároveň musíme řeąit rozpadající se podstavce pod sochami na věľi farního kostela. I za předpokladu zajiątění státních dotací, budeme v naąí farnosti potřebovat větąích finančních prostředků neľ bylo doposud. Proto za vąechny dary PÁN BŮH ZAPLA?. Termíny brigád na faře: 14.6.2008, 12.7.2008, 9.8.2008,13.9.2008,11.10.2008.Vľdy v sobotu v 8.00hod.
Dominik David email
Vloženo dne 11.5.2008 v 1:13:55 hodin
Rád se připojím. Teď bych stejně nemohl, ale příątě dej prosím vědět co nejdříve, a? si můľu udělat čas. Nejen já, ale i ostatní :-)

Záznamů: 11-20 z celkem 42   Začátek | Předchozí | Následující | Konec