Úklid kostela 2018

Olympijské hry dětské scholy 2014

Všichni byli naplněni Duchem svatým. (Sk 2,4)

Společenství mládeže
Diecézní setkání mládeže
Jednodenní setkání bude 5. dubna 2014 v Opavě a vícedenní diecézní setkání 29. července - 3. srpna 2014 v Odrách.
6. setkání
Další setkání se uskuteční v pátek 2. května 2014 po mši svaté.. Tématem bude opět nějaký zajímavý film.
5. setkání
Další setkání se uskuteční v pátek 4. dubna 2014 po křížové cestě.. Nejdříve proběhne Křížová cesta v kostele a pak se přesuneme na faru. Téma bude: film o. Vladimír jej má pro nás připravený, je to překvápko. Jediné, co o tom filmu prozradil je, že příběh je z období II. sv. války a je o velmi odvážném knězi.
4. setkání
Další setkání se uskutečnilo v pátek 21. března 2014 po mši svaté. Nejdříve proběhne Křížová cesta v kostele a pak si rozebereme první 3 zastavení.
3. setkání
Bylo v pátek 14. února 2014 od 19 hodinopět na faře. Tématem tentokrát byli svatí, konkrétně svatý Charbel z Libanonu. Více informací o něm v časopise Milujte se! (5/2008).
2. setkání
Uskutečnilo se ve čtvrtek 30. ledna 2014 od 18:30 hodin na faře. Tématem bylo svědectví jednoho mladého muže, jak dospěl k víře.

Fotografie ze spolča
1. setkání
Poprvé jsme se setkali v pátek 17. ledna 2014 na faře v počtu 14 lidí.

Fotografie z prvního setkání