Úklid kostela 2017
Ubytování na faře

Svatý Václav 2012

Bůh vidí do srdce. (1 Sam 16,7)

Aktuální ohlášky 20. 11. - 26. 11. 2017
Autor článku: Dominik David
Vloženo dne 19. 11. 2017 v 12:40:15 hodin
Úterýmše svatá17:30 hodin
Středamše svatá17:30 hodin
Čtvrtekmše svatá6:45 hodin
mše svatá - Závišice17 hodin
Pátekmše svatá a adorace (do 19 hodin)17:30 hodin
Sobotamše svatá - farní kostel
(s nedělní platností)
17:30 hodin
Nedělemše svatá8:30 hodin
mše svatá - Závišice10 hodin

V neděli bude sbírka na Bibli.

V neděli bude mše svatá pro děti a při svaté budou křtiny.

SLUŽBA V KOSTELE SV. KATEŘINY
Vážení farníci,
opět se na Vás obracíme s prosbou o pomoc se zajištěním otevření kostela sv. Kateřiny o víkendech. V sobotu je to od 12 do 17 hodin a v neděli od 13 do 18 hodin. Pokud jste ochotni si nějaký víkend vzít, prosím, abyste se zapsali do seznamu, který je umístěn pod kůrem ve štramberském farním kostele. Předem Vám děkujeme za Vaši pomoc a ochotu.

ÚKLID KOSTELA
Kdo by byl ochotný se zapojit do běžného úklidu, tak se může také přihlásit. Není to často, nyní máme šest skupin, to znamená úklid jednou za šest týdnů. Děkujeme za ochotu pomoci.
paní Eva Davidová

V neděli 26. listopadu 2017 proběhne v naší farnosti akce s názvem MISIJNÍ KOLÁČ. Členové dětské schóly budou po mši svaté nabízet za dobrovolný příspěvek balíčky s koláči a jiným sladkým nebo slaným pečivem. Výtěžek z této dobročinné akce podpoří různé projekty Papežských misijních děl, které ve světě pomáhají těm nejpotřebnějším.

Štramberský chrámový sbor a Divadlo Pod věží ze Štramberka Vás srdečně zvou na komponované pásmo k životnímu výročí výjimečného Služebníka Božího VZPOMÍNKY NA PÁTERA ANTONÍNA ŠURÁNKA farní kostel sv. Jan Nepomuckého ve Štramberku neděle 26. listopadu 2017 v 15 hodin.