Úklid kostela 2018

Vánoční bohoslužby 2013

Odvrať mě od cesty lži. (Žl 119,29)

Noc kostelů 2015
Datum akce:  29.5.2015
Noci kostelů se v kostele sv. Jana Nepomuckého ve Štramberku zúčastnilo přes 220 lidí. Na začátek vystoupila dětská schola s pásmem o blahoslavené Chiaře Luce Badano. Poté následovalo povídání o hitorii kostela od místního rodáka Josefa Hrčka a varhanní koncert lubinsého varhaníka Jiřího Sedoníka.
Zlatým hřebem večera bylo divadelní představení Pilátova žena v podání štramberského spolku divadla Pod veží. Poté následoval violoncellový koncert Tomáše sochy. V průběhu celého večera mohli návštěvnící v boční kapli zapálit svíčku či napsat své prosby a díky, za které se modlilo při závěrečné adoraci.
Celý večer v kostele běžela také prezentace fotografií ze života farnostié Návštěvníci měli možnost prohédnout si jindy nepřístupné prostory věže kostela.
foto foto foto foto